Notice: Undefined index: bunyad_custom_css in /home/u5586428/public_html/wp-content/themes/smart-mag/functions.php on line 221
DARBEYE FIRSAT VERMEYEN HALKIMIZA TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI!

DARBEYE FIRSAT VERMEYEN HALKIMIZA TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI!

0

tank-otomobilin-uzerinden-boyle-gecti--tank-istanbul-darbe-girisimi-1564981 bogazici-koprusu-nde-sevinc-gosterisi-bogazici-koprusu-istanbul-tank-darbe-girisimi-1565075DARBEYE FIRSAT VERMEYEN HALKIMIZA TEŞEKKÜR AÇIKLAMASI!

Değerli Halkımız,

Bir daha tekrarının yaşanmasını hiç istemediğimiz 15 Temmuz darbe girişimini başarısızlıkla sonlandırıp, karanlık geceyi şanlı bir sabaha döndürdüğü için önce Yüce Rabbimize şükür, sonra da Hakk’ın ve hukukun yanında yer alıp gereğini yaptığınız için siz değerli halkımıza teşekkür ediyoruz.

Umuyoruz ki, bu birlik ve beraberlik devam ettikçe, iyiler güçlerini birleştirdikçe, provokasyonlara kapılmadan sağduyulu olarak hareket ettikçe Hakk’ın hakimiyeti ve hukukun üstünlüğü sağlanacak, yeryüzü adaletle dolacaktır.

Bu vesileyle darbe girişimini bastırırken hayatını kaybeden güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz. Yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Ayrıca, bağımsızlığımız uğruna şehit olan vatandaşlarımızın asker ve polis şehitlerimizle birlikte şehitliklere defnedilmesini, kendileri için anıt yapılmasını öneriyoruz.

Saygılarımızla..

Hukukun Üstünlüğü Derneği

Paylaş

Yorum Yap